Финансиски проблеми

Колку тежи едно евро?

Колку тежи едно евро?

 

Тагови од објавата
Напишано од
More from РЕПЕР
Црвениот килим заменет со вистинска уметност
Годинава Скопскиот филмски фестивал ги изостави својот гламур и раскошниот црвен килим,...
Повеќе
Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *