Финансиски проблеми

Колку тежи едно евро?

Колку тежи едно евро?

 

Тагови од објавата
Напишано од
More from РЕПЕР
Ко Ун – добитник на „Златниот венец“ за 2014 година
Ко Ун е добитникот на „Златен Венец“ на овогодинешното издание на „Струшки...
Повеќе
Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *