„Напорно” е порно кое успеало во животот

Животот е премногу краток за да ја затворам пастата за заби после секоја употреба.

Ви претставуваме избор од објавите на профилот „Продуктивна кашлица“ на социјалната мрежа „Твитер“.

одлицна

1. Ни seen не може да ме фрли у депрeсија толку колку изгубен нов упаљач крикет..

2. Срам ми е колку ми требаш.

3. Се чатали нешто, а косата и`е врзана со ластиче од тегла.

4. Немој да заборавиш, добро? -Нема уживај таман работа. Донесе? -Ееееј у пичку матер… 5. Ме стегаат трепките. #ДоброУтро

6. Ми стигна порака “Фала што постоиш” Гарант не е за мене, по грешка е пратена. 7. Го сонував диктаторот на Екваторијална Гвинеја. #ПомошТинШема

8. Еве Хали Бери се омажи по трет пат, а ние твитаме за досадни теми.

9. Еве, на другарка баба кога и да не` види ќе не искара со моментот “Пред брак да ве знајат од гради нагоре”

10. Култното “Само на здрав човек му се јаде” некои премногу сериозно го сфаќаат.

11. Уствари клучот од кола има мулти намена: 1) За чистење уши 2) За затнување на ноздра при издувување на нос во тревник 3) Битен детал на маса

12. Првото кафе го сакам јако, црно и да го испијам сама.

13. Од сабајле уште од Стопанска Комара, Билна Аптека и Резерват за Азиски црни мечки не ми се јавија.

14. Богиња на чистотата – Се чешла на тераса

15. Тргни тоа самодовербата да седнам до тебе.

16. “Извинете на сметња” – Оооо вие богови на чувствителноста.

17. Дали добивате нагон на повраќање од советите од типот “Ти си знаеш голема си” – И јас.

18. Здраво, од одма го оспоруваме муабетот “Ама имам широка коска”.

19. Комшија нема бе кај нас во зграда вредни археолошки ископини аман доста више.

20. Животот е премногу краток за да ја затворам пастата за заби после секоја употреба.

21. Ај не си прај матури на мозок.

22. Изгубеност левел на водоинсталаторот му викаш вие од Телекабел сте за наплата?

23. Онаа фацијална експресија кога во пица-бурекот ќе најдеш ловоров лист.

24. „Напорно” е порно кое успеало во животот.

 

Линк до профилот: https://twitter.com/jasmarija

Тагови од објавата
, ,
Напишано од
More from РЕПЕР
Ненси е среќна!
Што прави едно осумгодишно девојче откако ќе најде пари на улица? Уште...
Повеќе
Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *